חודש "בעולמות אחרים" ב-yes2

ערוץ yes2 ממלא את חודש אוגוסט בסדרות וסרטי מדע-בדיוני. השידורים החלו כבר בתחילת השבוע הנוכחי, ויימשכו עד סוף החודש.

בין השאר יוקרנו סדרות כמו Nightmares & Dreamscapes לפי סיפורים של סטיבן קינג, עונה 3 של "באטלרסטאר גלקטיקה", סרטים כמו "המומיה", "סרניטי", "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה", "אבודים בחלל", גברים בחלל", "סופרמן" (3-1), "האלמנט החמישי", "הטירה הנעה", "איאון פלקס", ולא פחות מאשר ארבעה סרטים של "מסע בין כוכבים": 4, 5, 6 ו-7.

החודש, שיחל ב-05/08 ויסתיים ב-01/09, יכלול כ-150 סרטי וסדרות מד"ב ופנטסיה מכל קצוות הדמיון ומעולמות רחוקים החל מסרטי דרקונים ועד למסעות בחלל.
החודש יפתח עם צמד סרטי "המומיה" ו-"מלך העקרבים" – הפריקוול שנעשה בעקבות הצלחת הסרטים, ואת החודש תינעל הקרנת בכורה בלעדית של הסרט "איאון פלקס".

Nightmares & Dreamscapes סיוטים בהקיץ הקרנת בכורה בלעדית! מיני-סדרה מדוברת ועטורת שבחים, עפ"י סיפורים קצרים של סטיבן קינג.

הסדרה, בעלת הלוק של "איזור הדמדומים-הדור הבא", בת 8 פרקים של 45 דקות כל אחד תשודר החל מה- 05/08 בשעה 21:00 ותסתיים בשבת ה- 11/08 בשידור של שני פרקים ברצף החל מ-20:30 .
הסדרה עמוסה בשחקנים מפורסמים ומוערכים, כמו וויליאם הרט ("הכפר", "היסטוריה של אלימות"), וויליאם ה. מייסי ("מגנוליה","קולר"), סמנתה מאטיס ("רדיו חזק", "אמריקן פסיכו"), סטיבן וובר ("סטודיו 60") ועוד רבים וטובים, ובוימה על ידי שישה במאים שונים ביניהם בריאן הנסון (הבן של ג'ים הנסון וממשיך מסורת החבובות לאחר מות אביו), ורוב באומן ("אלקטרה", "שלטון האש").

Battlestar Galactica season 3 בטלסטאר גלקטיקה עונה 3

עונה שלישית, בהקרנת בכורה בלעדית, לסדרת המד"ב המופתית, שהיתה מועמדת לחמישה פרסי אמי, וזכתה בפרס "סדרת המד"ב הטובה ביותר לשנת 2006" בטקס פרסי האימה והמד"ב 2006.
הסדרה, הכוללת 20 פרקים, תשודר החל מה – 12/08 (יומיים לפני כן ישודר ב-2yestars הפרק האחרון של העונה השנייה) בימים ראשון-חמישי.
בשישי ושבת יהיה שידור נוסף של חמשת הפרקים ששודרו במהלך השבוע, וב"חמשוש" האחרון של החודש, בכל ערב, ישודרו שני פרקים ברצף עד לסיום העונה.
תקציר: לאחר שתי עונות של מסעות בחלל ובריחה אינסופית מהרובוטים שקמו על יוצריהם (ואף שידרגו את עצמם לרובוטים דמויי אדם), הסיילונים, הגיעה ספינת החלל "בטלסטאר גלקטיקה" בליווי שאר ספינות החלל המאוכלסות ע"י שארית הפליטה של המין האנושי, אל המנוחה והנחלה. או שלא?
העונה השנייה של הסדרה הסתיימה בבחירתו של דוקטור גאיוס בלטר (מהנדס מחשבים שמנהל קשר סודי בהזיות/מציאות עם סיילונית יפהיפיה בשם מס. 6) לנשיא המין האנושי שמחליט להפסיק את המסע לחיפוש כדור הארץ ולהתיישב על כוכב לכת שהם גילו במהלך מסעם.
לאחר שנה על כוכב "ניו-קפריקה", ללא שום הודעה מוקדמת, מגיע צי ענק של ספינות סיילונים שמשתלטים על הכוכב והופכים את שלטונו של בלטר לשלטון בובות. במקביל נאלצת בטלסטאר גלקטיקה שהקיפה את הכוכב לברוח מהמקום.

העונה השלישית מתחילה מספר חודשים לאחר הכיבוש ע"י הסיילונים. על הכוכב פועלת מחתרת המתנגדת לסיילונים בראשות סול (סגנו של "אדמירל אדמה" שנמצא על הגלאקטיקה) וה"צ'יף" (לשעבר ראש צוות הטכנאים על הגלאקטיקה).
"סטארבק" (טייסת הקרב המצטיינת של הגלאקטיקה) נמצאת במעין מעצר בית אצל הסיילונים ונתונה למניפולציות פסיכולוגיות מתמשכות, ואילו הנשיאה לשעבר רוזלין משמשת כמורה בבי"ס מאולתר.

במהלך ימי החול של "חודש בעולמות אחרים", תשודר רצועת לייט נייט (מיד לאחר שידור הרצועה המרכזית) שתכיל מיני-סדרות וסדרות דמיוניות ששודרו בעבר, ותמיד רוצים לראות אותם שוב.

החל מתאריך ה- 05/08 ועד ל- 09/08 ישודרו ברצף המיני סדרות:
Ring Of Nibelungs – טבעת הניבלונג
שחקנים: בנו פירמן, אלישיה וויט. במאי: יולי אדל ארה"ב 2004.
תקציר: מיני סדרת פנטסיה. סיפור עלילותיו של הנסיך זיגפריד, היוצא עם חרב קסומה להרוג את הדרקון שמאיים על העיר בה גדל, ולהשיב לעצמו את הממלכה שנגזלה מאביו.

The Lost Room – החדר האבוד
שחקנים: פיטר קראוזה, קווין פולק, ג'וליאנה מרגוליס. במאי: קרייג ר. באקסלי, מייקל וו. ווטקינס. ארה"ב 2006.
תקציר: מיני סדרה דמיונית. במהלך חקירה נופל לידיו של בלש משטרה מפתח לחדר מסתורי במוטל המוליך להתרחשויות ביקום מקביל.

החל מתאריך ה- 12/08 ועד ל – 23/08 תשודר הסדרה:
Taken – מפגשים
שחקנים: הת'ר דונהיו, דקוטה פנינג, סטיב ברטון, ג'ואל גרטש, אדם קאופמן.
תקציר: סדרת מד"ב בהפקתו של סטיבן שפילברג. הסדרה עוקבת אחר חייהן של שלוש משפחות בארה"ב החל משנות ה-40 ועד לימינו, ויחסיהם המורכבים עם נושא החייזרים.
ארה"ב 2002.

החל מתאריך ה – 26/08 ועד ל30/08 ישודרו שני פרקים ביום של הסדרה
Aeon Flux – איאון פלקס
סדרת אנימציה בדיונית, העוקבת אחר משימותיה של איאון פלקס, סוכנת מסתורית נטולת מוסר ממדינת מוניקה, היוצאת למשימות שונות והזויות.
יום לאחר סיום הסדרה ישודר הסרט "איאון פלקס" בכיכובה של שרליז ת'רון – פירוט בהמשך.

עושים צהריים עם ג'ים הנסון
ב-"חודש בעולמות אחרים" הצופים מוזמנים להנות מיצירותיו של האיש והאגדה ג'ים הנסון. הנסון, שהתפרסם בעיקר בזכות הסדרה האלמותית "החבובות", אחראי גם ליצירתם של סרטים פנטסטיים כמו "המבוך" וסדרות קאלט כמו "הפרוגלים" ו"סיפורי עמים".
גם לאחר מותו ילדיו ממשיכים את מסורתו (בריאן הנסון – "סיוטים בהקיץ").
במסגרת החודש ישדר yes2 כל שבת בצהרים שני פרקים של הסדרה הקלאסית – "סיפורי עמים" (בשבת האחרונה ישודרו שלושה), ובנוסף גם את הסרט "בעקבות הקריסטל השחור" (פרטים בהמשך).

הסרט המרכזי – כל יום בשעה 22:00
החודש יחולק לארבעה שבועות: כל שבוע יתרכז בנושא אחד, ובכל יום בשעה 22:00 ישודר הסרט המרכזי אשר יהיה חלק מהנושא השבועי.

שבוע מפלצות התהילה – 05/08 – 11/08
"חודש בעולמות אחרים" נפתח עם שבוע של סרטים שמביא לצופה סוגים רבים ומגוונים של יצורים ומפלצות, חלקן רעות וחלקן טובות, חלקן מגעילות וחלקן נראות לפעמים ממש לא רע (כמובן שהכל זה עניין של טעם). שבוע של מפלצות שאהבנו לשנוא, וגם של מפלצות שאולי לא היינו מביאים הביתה להורים, אבל בהחלט היינו יושבים איתם על חבית בירה ושוק טלה.

הסרטים שישודרו במהלך השבוע הם:
The Mummy – המומיה    בכורה
The Mummy 2 – המומיה 2
The Scorpion King – מלך העקרבים
Doom – דום
Dragonheart – לב הדרקון   בכורה
The Thing – היצור (קרפנטר)
Hellboy – הלבוי

שבוע מסעות בחלל – 12/08 – 18/08
"שוטי שוטי ספינתי, החלל כל-כך כחול, אני אהיה לך רב חובל כשאהיה גדול" (ממגירותיו של קפטן שלוימה קירק). לכל מי ששומר פינה חמה בלב לכוכבים רחוקים, מסעות בספינות חלל מתוחכמות שמבצעות בקלילות "קפיצות על-חלל"(יש דברים שפשוט לא עוברים טוב בתרגום) וקרבות של תותחי ניוטרונים (מי שלא הבין שיפנה ל"מדריך לגיק המתחיל"), מוזמן להצטרף לשבוע של סרטי מרדפי חלליות ומסעות לכוכבים רחוקים – מומלץ להביא מגבת!!!

הסרטים שישודרו במהלך השבוע הם:
Serenity – סרניטי
Mission To Mars – המשימה מאדים
– The Hitchhiker's Guide To The Galaxy מדריך הטרמפיסט לגלאקסיה
Event Horizon – סיוט בקצה האופק
Lost In Space – אבודים בחלל
Starship troopers – גברים בחלל

השבוע ינעל במרתון של הקלאסיקות של הז'אנר:
Star Trek 4: The Voyage Home – מסע בין כוכבים 4
Star Trek 5: The Final Frontier – מסע בין כוכבים 5
Star Trek 6: The Undiscovered Country – מסע בין כוכבים 6
Star Trek 7: Generations – מסע בין כוכבים: דורות

שבוע גברים מכל העולמות – 19/08 – 25/08
השבוע השלישי של החודש מוקדש לאותם גברים שהחברה מתייגת כ"אאוטסיידרים". אם הרגשתם פעם שאתם לא שייכים, שיש בכם משהו שונה משאר האנשים, שהייתם צריכים לחיות במקום אחר או בזמן אחר – כנראה שזה נכון. הסרטים שישודרו בשבוע זה יעסקו בגיבורים ממקומות או זמנים אחרים – גיבורים מיוחדים במציאות בה הם נאלצים להתקיים.

הסרטים שישודרו במהלך השבוע הם:
Superman – סופרמן
Superman 2 – סופרמן 2
Superman 3 – סופרמן 3
The Island – האי
Judge Dredd – השופט
Timecop – טיים קופ   בכורה
Demolition Man – איש ההרס בכורה

שבוע "חבל שלא עשני אישה" – 26/08 – 01/09
את החודש ינעל שבוע שיוקדש לחשיפת האמת הלא מדוברת –
הנשים הן הגיבורות במד"ב והפנטסיה המודרניים.
מובן שכדי לא לערער את ההגמוניה הגברית, תמיד יהיה באזור גבר שימשוך בחוטים, אך בסופו של דבר אי אפשר להתעלם מהמגמה ההולכת ומתחזקת של נשים חזקות שמצילות את העולם.

הסרטים שישודרו במהלך השבוע הם:
– Resident Evilהאויב שבפנים
The Fifth Element – האלמנט החמישי
Howl's Moving Castle – הטירה הנעה
Darklight – גיבורה באפלה
Underworld – מלחמת האופל
V For Vendetta – ונדטה
Aeon Flux – איאון פלקס – בכורה בלעדית

מוזמנות ומוזמנים להגיב:

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.