קמפיין אנטרפרייז – אירוע מיוחד ביום חמישי

Entpublicity

ביטולה של "אנטרפרייז" עורר את חובבי "מסע בין כוכבים" בכל העולם וקמפיין המחאה העולמי מגיע גם לארץ. ביום האחרון לצילומיה של העונה הרביעית, יום שישי הזה, 25/2/2005, עומדת להתקיים עצרת מחאה בלוס-אנג'לס, אל-מול אולפני Paramount.

אנו בישראל נצטרף למחאה העולמית באירוע הזדהות משלנו.אנו מזמינים את כל מי ש"מסע בין כוכבים" אי פעם נגעה לליבו להצטרף אלינו ביום חמישי הקרוב, ה-24/2/2005, יום לפני עצרת המחאה בלוס אנג'לס, לאירוע שכולו "מסע בין כוכבים".

נצטלם קבוצתית על-מנת לפרסם את שותפותינו במאבק העולמי ונשב לצפות במיטב של "מסע בין כוכבים".

הפרטים המלאים – לפניכם
(הקרנות "סטארגייט" ו"בבילון 5" לא יתקיימו השבוע)

 

 

Stfansuniteביטולה של אנטרפרייז עורר את חובבי מסע בין כוכבים בכל העולם וקמפיין המחאה העולמי מגיע גם לארץ. ביום האחרון לצילומיה של העונה הרביעית, יום שישי הזה, 25/2/2005, עומדת להתקיים עצרת מחאה בלוס-אנג'לס, אל-מול אולפני Paramount. אירוע זה אמור למשוך מספר אלפי חובבים וכן כמות עצומה של מדיה שתסקר את האירוע, במטרה להביא את הנושא לידיעת הציבור הרחב וכן ע"מ להפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות ב-Paramount.

אנו בישראל נצטרף למחאה העולמית באירוע הזדהות משלנו.

אנו מזמינים את כל מי שמסע בין כוכבים אי פעם נגעה לליבו להצטרף אלינו ביום חמישי הקרוב,
ה-24/2/2005, יום לפני עצרת המחאה בלוס אנג'לס, לאירוע שכולו מסע בין כוכבים.


הפעילות תחל ב-17:00 מחוץ לבניין מכסיקו ותוקדש כולה לתמיכה בקמפיין. נצטלם קבוצתית ע"מ לפרסם את שותפותינו במאבק העולמי ונשב לצפות במיטב של מסע בין כוכבים לדורותיה, מפרקים קלאסיים ועד פרקיה העדכניים ביותר. הגיעו בהמוניכם, בלבוש הולם (זה הזמן להוציא את המדים מהארון, או לכל הפחות את ה-T-Shirt, הפייזר, העגיל הבז'ורי והטריבל) ובמצב רוח למיטב של מסע בין כוכבים.

שעה

אירוע

מיקום

17:00 התכנסות הדשא שמחוץ לבניין מכסיקו
17:15 מילות פתיחה: ניב קלדרון, אורי אביב הדשא שמחוץ לבניין מכסיקו
17:30 צילום קבוצתי הדשא שמחוץ לבניין מכסיקו
18:00 הקרנת פרק: פיוצ'רמה – Where no Fan has Gone Before חדר 120, בניין מכסיקו
18:30 הקרנת פרק: מסע בין כוכבים: אנטרפרייז – Babel One חדר 120, בניין מכסיקו
19:30 הקרנת פרקים:
מסע בין כוכבים – The Trouble with Tribbles
מסע בין כוכבים: חלל עמוק 9 – Trials and Tribble-ations
חדר 120, בניין מכסיקו
21:30 הקרנת פרק כפול:
מסע בין כוכבים: הדור הבא – All Good Things…
חדר 120, בניין מכסיקו

17:00- התכנסות ומילות פתיחה

אנשי הנהלת המועדון יעדכנו בפרטי הקמפיין בארה"ב ובעולם כולו ובאילו דרכים אנו יכולים לעזור ברמה המקומית וברמה הגלובאלית לקידום הקמפיין. זה הזמן לשאול שאלות בנוגע לקמפיין ולהצטרף לשורות המאבק. ניב קלדרון הוא גזבר המועדון, מנהל פורום מסע בין כוכבים בתפוז ונמצא בקשר עם מובילי הקמפיין בארה"ב. אורי אביב הוא יו"ר המועדון.

17:30- צילום קבוצתי

אחת ממטרות הקמפיין היא הבאה לתודעת הקהל הרחב בארה"ב ומקבלי ההחלטות הרלוונטיים שמסע בין כוכבים היא תופעה עולמית. ע"י צילום קבוצתי של כמה שיותר חובבים, חלקם בלבוש "הולם לאירוע", מחזיקים דגלי פדרציה ביד אחת ודגלי ישראל ביד שנייה, ופרסום תמונות אלו בצורה נרחבת ועולמית ככל שניתן, נצליח אולי להזכיר כי מדובר בתופעה המגיעה לכל קצוות תבל, במיוחד אם מאמץ זה שלנו יביא קהילות חובבים אחרות ברחבי העולם להירתם גם כן למאבק בצורה דומה.

18:00- הקרנת פרק: פיוצ'רמה – Where no Fan has Gone Before

הסדרה כולה שופעת אזכורים, מחוות ופרודיות על מסע בין כוכבים. אולם, אף פרק אינו נותן הומאז' יותר משמעותי למסע בין כוכבים מפרק זה, בו משתתפים כל שחקני הסדרה המקורית למעט ג'יימס דוהאן (סקוטי) ודפורסט קלי ז"ל (מק'קוי) וכן משתתף ג'ונתן פרייקס (רייקר). הפרק מאזכר פרק אחר פרק של הסדרה המקורית, כמו גם צוחק על חשבון הכנסים, החובבים והשחקנים כאחד, והוא צפיית חובה לכל חובב מסע בין כוכבים באשר הוא. מצחיק בטירוף.

18:30 – הקרנת פרק: מסע בין כוכבים: אנטרפרייז – Babel One

תחילתה של טרילוגיה נוספת מבית היוצר של מני קוטו. מדובר בעוד פרק שמחזיר אותנו לימי המסע הטובים. הומאז' יפהפה לפרק מקביל בסדרה המקורית, פרק זה מציג בפנינו לצד האנדורים והוולקאנים את הטלארייטים, שיחד עם בני האדם מהווים את ארבעת הגזעים שהקימו יחדיו את הפדרציה. בסדרה המקורית כולם מאוחדים תחת דגל אחד, אולם כאן הם עדיין מסוכסכים ועל ארצ'ר לגשר ביניהם, ע"מ להילחם יחדיו באויב משותף, שהוא קרוב ומוכר הרבה יותר ממה שנראה לעין. הפרק הוא הראשון בטרילוגיה בה אנו רואים את הניצנים להקמת הפדרציה, חובה לכל חובב מסע בין כוכבים לדורותיה.

19:30 – הקרנת פרקים:

מסע בין כוכבים – The Trouble with Tribbles
מסע בין כוכבים: חלל עמוק 9 – Trials and Tribble-ations

הפרק The Trouble with Tribblesמהסדרה המקורית הוא מפרקיה הקלאסיים של מסע בין כוכבים לדורותיה. אין צורך לפרט עליו יותר מהיותו מהפרקים המצחיקים ביותר בסדרה, וחשוב מכל: הפרק שחשף לעולם את הטריבלים, אותה חיית מחמד אולטימטיבית שגם מספקת הנאה רבה וגם חושפת מרגלים קלינגוניים.

הפרק המקביל בחלל עמוק 9 הוא פאר היצירה, לא רק מבחינת יכולות המחשוב וההפקה, אלא הגאונות שבעצם יצירתו וההומאז' הנפלא שצוות חלל עמוק 9 עושה לסדרה המקורית. ולמי שלא יודע במה מדובר, שהרי אין כמו לראות את ג'דזיה דאקס במדי הסדרה המקורית, את קירק נוזף באו'בריאן לצד צ'כוב ואת אודו תוהה מול וורף הכיצד ייתכן שהקלינגונים שהם פגשו הם באמת קלינגונים, שהרי הם ממש לא נראים כמו קלינגונים…
שתי קלאסיקות משתי תקופות שונות, האחת לצד השנייה.
21:30 הקרנת פרק כפול: מסע בין כוכבים: הדור הבא – All Good Things

יש שיאמרו הפרק הטוב ביותר של מסע בין כוכבים. ללא ספק אחד משיאיה של הסדרה. הפרק שסיים את תקופת הדור הבא הוא פרק שהמילה מצוין עבורו היא לשון המעטה. עלילה רווית מתח, דרמה וטוויסטים, תסריט שמחבר את כל קצוות הסדרה יחדיו, ויותר מכל נותן לחובבים הרגשה של סגירת מעגל לצד טעם של עוד… חצי דקת פרסומת במהלך פרק זה עלתה 700,000 דולר. בואו לראות ולהבין למה, ומי מכם שכבר ראה, יודע ששווה לראות שוב….

"Lets make sure history never forgets the name… Enterprise"

לחץ כאן לצפייה בתמונות מהאירוע.

מוזמנות ומוזמנים להגיב:

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.