הצילו את אנטרפרייז

S.O.S – SAVE OUR ENTERPRISE – TOGETHER WE ARE STRONG!

עידן הטרק מתקרב לקיצו במהרה אם לא נעשה דבר!
שישה פרקים בלבד נותרו עד לסיום אנטרפרייז!

Fanלאחר נמסיס וכעת עם ביטולה של אנטרפרייז, סוף עידן טרק הפך ממשי ונמצא מעבר לפינה. אם לא נעשה דבר בחודש הקרוב מסע בין-כוכבים תצא להפסקה לא מתוכננת ואם להסתמך על ניסיון העבר לפנינו לפחות עשור שלם ללא טרק!!!
מעריצים מכל העולם נרתמים לאחר ייאוש מרשת UPN לקנות את העונה החמישית ולהציל את מסע בין כוכבים.
למען המעריצים בזכות המעריצים!!!

ביום חמישי הבא ייקח מועדון סטארבייס 972 חלק ביום המחאה הבינלאומי של קהילת מסע בין-כוכבים ויצטרף למאבק! כנס המחאה יתבצע באולם ההקרנות השבועי באוניברסיטת ת"א, כאשר על הפרק צילום תמונות משותפות של כמה שיותר מעריצים ביחד עם דגלי ישראל, הפדרציה ושלטי תמיכה באנטרפרייז. תמונות אלו תועברנה ישירות למרכז המאבק העולמי ותשמשנה כראייה לאיחוד הכוחות הגלובלי שמעריצי מסע בין כוכבים חרטו על דגלם! במקביל יערכו כנסים דומים בכל רחבי העולם ב-29 מדינות שונות כאשר השיא מתוכנן בדמות הפגנה בת 3000 מעריצים לפחות מול אולפני פראמאונט – הם לא יוכלו להתעלם מאיתנו!

כנס מחאה ביום חמישי ה – 24/2/2005  אוניברסיטת תל אביב – בניין מקסיקו

Entwelsup2אנו בישראל רואים לנכון לצאת גם כן במחאה ולהראות את שותפותינו במאבק כפי שהראנו זאת בעבר על ידי קמפיין גלויה מישראל והצטרפות המועדון לפרסום מודעת תמיכה בעונה הרביעית (צד שמאל בדף) של אנטרפרייז. על כן אנו מזמינים את כל מי שמסע בין-כוכבים אי פעם נגעה לליבו להצטרף אלינו ביום חמישי (יום לפני עצרת המחאה בלוס אנג'לס) לפעילות השבועית של המועדון באוניברסיטת ת"א.
השבוע תוקדש הפעילות כולה לתמיכה בקמפיין למען מסע בין-כוכבים. הפעילות תחל ב-17:00, אז נצטלם קבוצתית ע"מ לפרסם את תמיכתנו ונשב לצפות במיטב של מסע בין-כוכבים לדורותיה, מפרקים קלאסיים ועד פרקיה העדכניים ביותר של אנטרפרייז-ביניהם פרק פתיחת טרילוגיה המתארת את ניצני הקמת הפדרציה – היסטוריה בהתהוות (פרטים מדויקים במדור הקרנות).
קמפיין המחאה מתעצם, ומעבר למשלוח מכתבים, עומדת להתקיים עצרת מחאה בלוס אנג'לס, אל מול אולפני Paramount, ביום האחרון לצילומיה של העונה הרביעית, יום שישי הזה, 25/2/2005. אירוע זה אמור למשוך מספר אלפי חובבים וכן כמות עצומה של מדיה שתסקר את האירוע, במטרה להביא את הנושא לידיעת הציבור הרחב וכן ע"מ להפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות ב-Paramount.
Adsmlפרסום ההודעה (צד שמאל בדף) אשר מומנה על ידי המעריצים על פני עמוד שלם בלוס אנג'לס טיימס לפני מספר ימים הכריזה על ההפגנה הגדולה מול פראמאונט ומציאת בית חדש לאנטרפרייז! ערוץ SCIFI הינו הבחירה ההגיונית עפ"י הכתוב בהודעה, בייחוד כאשר סדרות בעלות רייטינג זהה לאנטרפרייז נחשבות להצלחה מסחררת בו. יש לזכור – אנטרפרייז בוטלה לא בגלל רייטינג אשר עליו שמרה באופן יציב מאוד גם במשבצת המוות של יום שישי. אנטרפרייז גם לא מתבטלת בשל חוסר יצירתיות וכיוון אלא ההפך – אלו הם שני הדברים שאפיינו את העונה הרביעית יותר מכל. אנטרפרייז מתבטלת בשל חיסול ממוקד שנעשה לה על ידי UPN!

מאבק

שלושה אתרים מרכזיים מנהלים כרגע את המאבק וכולם מתרכזים כרגע במטרה אחת: קניית העונה החמישית מרשת UPN על ידי תשלום ישיר – צעד שלא נעשה מעולם על ידי שום קהל מעריצים של סדרה! "לא נתדפק עוד כקבצנים על דלתותיה של UPN! אנו אחראים על גורלנו." הכריזו האתרים "אנו נאסוף כסף בכל רחבי העולם דרך האינטרנט ובעזרתו נמשיך את הסאגה!"
יש להדגיש זוהי אינה תרומה (למרות הניסוח הדו-משמעי באנגלית). זוהי קנייה של סדרה!
ריק ברמן אמר בראיון שצריך לתת מנוחה לזיכיון הטרק – הוא טועה! יש רעב עצום לטרק אשר בא לידי ביטוי מעבר לכל ספק! כעת בעונה הרביעית אנו מתחילים לראות תוצאות!

TrekUnited

כסף

EFUArcherTimTripחישוב זריז מגלה שעלות עונה שלמה של אנטרפרייז היא כ-35 מיליון דולר עפ"י הכפלה של 1.6 מיליון דולר לפרק כאשר ישנם 22 פרקים. סכום זה אמנם נשמע גדול אך למעשה הוא אינו כזה. ממוצע הצופים של אנטרפרייז הוא כ-3 מיליון צופים לפרק. מספיק שכל אחד מהם יתרום 12$, תהיה לנו עונה חמישית ועתיד מסע בין כוכבים יינצל! בהתחשב בעובדה שגיוס הכספים מגיע מכל העולם לא רק מקהילת מסע בין כוכבים בארה"ב ישנם סיכויי הצלחה רבים יותר.
כל שאלות החוקיות (עו"ד, זכויות וכו') נענו בצורה מלאה – לפירוט.
לאחרונה נערך צ'אט באתר תפוז עם טים ברזיל, המנהל הראשי של המאבק למען אנטרפרייז בו ענה על שאלות רבות, ביניהן משפטיות אך בעיקר על קהילת המעריצים בארץ וחלקה בקהילת מסע בין-כוכבים העולמית. כניסה לשרשור הצ'אט (בקרוב נעלה את סיכום הצ'אט בתרגום לעברית).

 

UPN – מילה גסה!

EFUTpolרשת UPN הפכה באחרונה למילה גסה בקהילת טרק. רשת זו אינה עוד בית לקהילת מסע בין כוכבים לאור יחסה המחפיר לאנטרפרייז הכולל אי קידום התוכנית על ידי היעדר פרסום באופן שיטתי וקבירתה במשבצת מוות. רצונה של UPN לפנות למגזרים שונים בחברה האמריקנית גורר אותה לקדם סדרות בעלות רייטינג זהה ואף נמוך אך ורק בשל העובדה שהן מתאימות לחזון המעוות שלהם!
מה שאינם מבינים הוא שקהל הצופים של מסע בין כוכבים הוא המגוון ביותר שיש. לראייה ההתגייסות העולמית אשר מאחדת מעריצים ממגוון מדינות – ארה"ב, גרמניה, סלובקיה, רוסיה, פורטוגל, בריטניה, אירלנד, סקוטלנד, אוסטרליה, אוסטריה, קרואטיה, צרפת, יוון, איטליה, הולנד, סלובניה, ספרד, שוודיה, שוויץ, ישראל, ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה, קולומביה, הודו, כווית, סינגפור, ניו זילנד ודרום אפריקה.
החיסול הממוקד לאנטרפרייז לא יעבור בשקט, בייחוד Fans3בעקבות העונה הרביעית המפגינה יצירתיות מדהימה ואשר נחשבת כבר עכשיו לאחת העונות החשובות ביותר בהיסטורית מסע בין כוכבים!
רובנו לא היינו במאבק שנות ה-60 כאשר הסדרה המקורית בוטלה וכעת עלינו ללמוד מן העבר ולמנוע מן ההיסטוריה לחזור על עצמה.
אין דבר העומד בפני הרצון ולמרות היכולות המוגבלות של אותם זמנים הצליחו המעריצים באותה תקופה להשיג עונה נוספת ובהמשך לקרוא למעבורת החלל הראשונה –  אנטרפרייז.
כאשר נסתכל לאחור בעוד כמה שנים נאמר לעצמנו 'איך נתנו לאנטרפרייז למות שלא בצדק, ללא מאבק ולהעלם אל תוך הלילה בדממה ולקחת יחד איתה את עידן טרק'. סקוט בקולה בראיונו האחרון אשר פורסם באתר הרשמי אומר כאשר נשאל על מקבלי ההחלטות: "הם רוצים שנעלם בשקט, אין לנו חברים אמיתיים שם למעלה" בנוסף הוא מציין שהצוות כבר קשור רגשית לסדרה.

לסיום אנו רוצים לציין שלמרות שלא נראה שאדם אחד יכול לשנות הרבה על ידי תרומת כסף או הגעה לכנס מחאה יש לזכור –
ביחד אנו כוח –  TOGETHER WE ARE STRONG!

Fans2

עדכונים בקרוב!

מוזמנות ומוזמנים להגיב:

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.